Блог

Скільки коштує організувати корпоратив? На чому можна заощадити, а на чому економити не рекомендуємо!?

У наше event агентство часто звертаються з питанням – скільки коштує організація корпоративу? Ми б з радістю надали інформацію відразу по телефону, але є багато факторів, які впливають на бюджет заходу і кожен запит прораховується індивідуально, виходячи з можливостей замовника, поставлених задач і побажань з корпоративного заходу.

Детальніше
День народження для дорослих. Де і як провести, щоб свято запам’яталося на довго?

Багато що залежить від пори року, коли у Вас День народження. Адже якщо святкувати влітку, то варіантів буде на багато більше, ніж взимку. А ми поділимося деякими порадами, щоб організація Дня народження не перетворилася в складну підготовку, а свято вдалося і всім запам’яталося на довго!

Детальніше
Онлайн тимбілдинги – підтримуємо свою команду на віддаленій роботі.

Карантин 2020 року – диктує свої правила і багато компаній перейшли на віддалену роботу. Але як же підтримати свій колектив і не віддалити один від одного, а навпаки згуртувати? Це все можливо з нашим онлайн форматом тимбілдинга.

Детальніше
Карантин 2020. Чому комусь можна, а комусь не можна?

Чому комусь можна проводити багатотисячні концерти, без дотримання встановлених норм, а комусь не можна організувати невеликий захід до 50 гостей, з дотриманням всіх норм карантину? Де логіка і справедливість? Ділиться своєю думкою – керуючий івент агентства Prime Event – Дмитро Слащов.

Детальніше
День сім’ї або Family fest

День сім’ї – це по суті фестиваль, який можна організувати для співробітників компанії з їх сім’ями, а ідеальне місце – це відкрита зелена зона в теплу пору року. Як проходять такі заходи, що цікавого може бути на такому фестивалі і для чого такі заходи потрібні? Розповідаємо в цій статті.

Детальніше
Свято на даху. ТОП 7 дахів Києва для заходів.

Наше агентство зробило підбірку ТОП 7 дахів для незвичайних заходів. На даху можна організувати незвичайний День народження, мальчишник або дівич-вечір, романтичне побачення, корпоратив, незвичайну презентацію, творчі майстер-класи і навіть весілля.

Детальніше
Корпоратив для айтішників

На сьогоднішній день дуже популярна професія – програміст, і з кожним роком все більше і більше з’являється IT-компаній, які в свою чергу організовують заходи для своїх співробітників, це може бути Новорічний корпоратив, тимбілдинг, День сім’ї або конференція.

Детальніше
Квест на карантині. Як організувати і де провести?

Наш формат квестів з QR-кодами – це інноваційний формат квесту, який не вимагає ніякого реквізиту, крім смартфона учасника. Все відбувається віртуально в телефоні, не потрібно руками чіпати нічого! Скануючи QR-код на відстані – Ви отримуєте завдання в смартфоні, яке потрібно вирішити. Це ідеальний формат заходу в період карантину, з дотриманням всіх норм.

Детальніше
День поля. Або як організувати захід для аграрної компанії?

Аграрна сфера в Україні дуже швидко розвивається і багато аграрних компаній організовують заходи, такі як «День поля». Але є багато нюансів при організації таких заходів, про які ми розповімо.

Детальніше
Організація Новорічного корпоративу 2020. Готуємося заздалегідь, щоб не було пізно!

Кінець літа і початок осені – це період, коли ми рекомендуємо починати підготовку до заходу. Адже організація новорічного корпоративу вимагає достатньої кількості часу на якісну підготовку, і ті компанії, які звертаються в івент агентство завчасно – мають багато плюсів, про які ми розповімо.

Детальніше
Ділові заходи: етапи підготовки і нюанси при організації.

Бізнес заходи, форуми, конференції, ділові зустрічі, семінари… Про етапи підготовки, особливості та нюанси – розповімо в цій статті.

Детальніше
Event Box – чарівний чемодан івентора. Що в ньому знаходиться і навіщо він потрібен?

Ми впевнені, що така валіза є далеко не у всіх івент-агентств і організаторів, адже ми самі працювали багато років без цієї диво-валізки)) Але коли ми почали стикатися з ситуаціями на заходах, коли чогось у когось немає або щось потрібно полагодити, то відразу прийшла ідея зібрати «Чарівну валізу івентора». А для чого віна потрібна і що в неї знаходиться – ми напишемо в цій статті.

Детальніше
Організація свята під ключ. Що це таке? І чому погано, коли кілька організаторів?

Багато напевно знають, що таке – організація свята під ключ, але не всі розуміють, що одним івентом повинен займатися один організатор, на кому власне і буде відповідальність за захід. Але бувають випадки, коли клієнт щось замовляє самостійно, щось в одному агентстві, а щось через інших організаторів і виходить збірна солянка, а хто несе відповідальність за захід у цілому – не зрозуміло…

Детальніше
Квіз (QUIZ) – що це таке і для яких заходів підходить?

Квіз (Quiz) – це інтелектуальна вікторина, яка стала популярна в пабах або в інших закладах, в яких збиралися компанії, формуючись в команди, і змагалися між собою відповідаючи на різні питання і вирішуючи завдання і головоломки, які анонсує ведучий, і це все транслюється на екран, для візуалізації.

Детальніше