Тимбілдинги

Тимбілдинг (Team building) або командоутворення – це ігровий формат, який навчає співробітників компанії працювати в команді і виконувати цікаві і складні завдання, поставлені перед ними, а також формує корпоративну культуру компанії.

Формат командоутворюючих ігор дозволяє не тільки цікаво і з користю провести час, а й підвищити лояльність до компанії і керівництва, а також допомагає навчиться працювати в команді не тільки на відпочинку, а й на роботі, виконуючи поставлені завдання на 150% і вище.

 

Організація тимбілдинга в Києві.

Тимбілдинги ми можемо поділити на 2 формати – активні та пасивні. Активні програми більше підходять для молодих активних компаній, які готові виконувати складні завдання, а пасивні – для людей старшого віку або коли Ви не плануєте проявляти активність, але завдання стоїть на взаємодію в команді. Детальніше про види тимбілдингу Ви можете подивитися – ТУТ.

Наше агентство організовує і проводить тимбілдинги і квести в усіх містах України. Ми можемо розробити індивідуальний сценарій командоутворюючої програми, яка буде спрямована на виконання поставлених завдань.

Ми співпрацюємо з більшістю локацій Києва та області, які ми знаємо особисто і розуміємо, що, де і як можна організувати і яка локація більше підходить під конкретний вид тимбілдинга. Відповідно ми можемо підібрати кращу локацію для Вашого заходу.

Варіанти тимбілдингових програм:

  • Спортивні змагання (ігри патріотів, спартакіада, олімпійські ігри)
  • Квести (пішохідні, вело-квести, авто-квести, онлайн квести)
  • Тимбілдинг на яхтах або квадроциклах
  • Активно-ігрові програми (пейнтбол, лазертаг)
  • Сплави (каное, байдарки, рафти)
  • Інтелектуальні ігри (Що? Де? Коли?, Брейн-ринг, квізи)
  • Концептуальні ігри із зануренням

Агентство Prime Event організовує тимбілдингові програми з 2008 року. У нашому арсеналі є власна база реквізиту для командоутворюючих програм, професійні інструктори і ведучі, а також цікаві сценарії, які ми самі розробляємо і квести, які ми також придумуємо і проводимо.

Задоволені співробітники і згуртований колектив – запорука успіху і процвітання всієї Компанії!

Приклади заходів:

Всі заходи – ТУТ.