Тімбілдінги

Тімбілдінг (Team building) або командоутворення – це ігровий формат, який навчає співробітників компанії працювати в команді і виконувати цікаві і складні завдання, поставлені перед ними, а також формує корпоративну культуру компанії.

Формат командоутворюючих ігор дозволяє не тільки цікаво і з користю провести час, а й підвищити лояльність до компанії і керівництва, а також допомагає навчиться працювати в команді не тільки на відпочинку, а й на роботі, виконуючи поставлені завдання на 150% і вище.

організація тимбілдинга

Організація тімбілдінга в Києві.

Тімбілдінги ми можемо поділити на 2 формати – активні та пасивні. Активні програми більше підходять для молодих активних компаній, які готові виконувати складні завдання, а пасивні – для людей старшого віку або коли Ви не плануєте проявляти активність, але завдання стоїть на взаємодію в команді. Детальніше про види тімбілдингу Ви можете подивитися – ТУТ.

Наше агентство організовує і проводить тімбілдінги і квести в усіх містах України. Ми можемо розробити індивідуальний сценарій командоутворюючої програми, яка буде спрямована на виконання поставлених завдань.

Ми співпрацюємо з більшістю локацій Києва та області, які ми знаємо особисто і розуміємо, що, де і як можна організувати і яка локація більше підходить під конкретний вид тимбілдінга. Відповідно ми можемо підібрати кращу локацію для Вашого заходу.

Варіанти тімбілдінгових програм:

 • Спортивні змагання (ігри патріотів, спартакіада, олімпійські ігри)
 • Квести (пішохідні, вело-квести, авто-квести, онлайн квести)
 • Тімбілдінг на яхтах або квадроциклах
 • Активно-ігрові програми (пейнтбол, лазертаг)
 • Сплави (каное, байдарки, рафти)
 • Інтелектуальні ігри (Що? Де? Коли?, Брейн-ринг, квізи)
 • Концептуальні ігри із зануренням

Агентство Prime Event організовує тімбілдінгові програми з 2008 року. У нашому арсеналі є власна база реквізиту для командоутворюючих програм, професійні інструктори і ведучі, а також цікаві сценарії, які ми самі розробляємо.

Організація квестів:

Нашим агентством розроблений квест з QR-кодами, який підходить для командообразуючих заходів, а квест можна провести в таких форматах: автоквест, велоквест, пішохідний квест, квест-екскурсія, тематичний квест або можемо розробити індивідуальний квест під компанію. Детальніше про квест з QR-кодами можна подивитися – ТУТ.

Організація Квіза:

Також ми є авторами і організаторами Квіза з QR-кодами і фан-Квіза, які підходять для тімбілдінгових програм в приміщенні, це теж дуже цікавий і популярний формат, який підходить для “пасивного” тімбілдінга. Детальніше про квіз можна подивитися – ТУТ.

Онлайн тімбілдінг:

Нашим агентством розроблені онлайн програми для згуртування колективу, які стали популярні в 2020 році. Ми пропонуємо гейміфіковане рішення для згуртування колективу в режимі онлайн.

Варіанти онлайн тімбілдінгу:

 • Онлайн квести
 • Онлайн квізи
 • Онлайн майстер-класи
 • Комунікативні онлайн ігри

Всі ці формати націлені на командну гру і взаємодію в команді, а також на прокачку скілів та вміння домовлятися, а також несуть ігровий розважальний характер.

Для отримання пропозиції по онлайн тімбілдінгам – залиште заявку і ми надішлемо варіанти програм.

Задоволені співробітники і згуртований колектив – запорука успіху і процвітання всієї Компанії!

Приклади заходів:

Всі заходи – ТУТ.