Event маркетинг

Івент маркетинг (еvent marketing) – це захід для партнерів або клієнтів з метою презентувати свій новий продукт або послугу. Event маркетинг – це хороший інструмент для зміцнення зв’язків серед своїх партнерів, а також для пошуку нових клієнтів.

Навіщо потрібен еvent маркетинг?

– Презентація свого продукту/послуги. Всі ходять по магазинах і бачать безліч товарів на полицях, з красивими упаковками і рекламною інформацією, але всі звертають увагу на вже відомий бренд, який купують, не звертаючи уваги на інші товари … Ми пропонуємо Вам перетворити Ваш бренд в відому послугу або товар, який будуть купувати не замислюючись.

– Емоційний сплеск. Кожен з нас бував в кіно, на концертах, в театрі чи на іншій культурно-масовій події, яка змушує нас про цю подію говорити і згадувати ще довгий час … Даний емоційний ефект працює не тільки на культурно-масових заходах, а й на приватних івент подіях, які ми можемо перетворити в емоційно-запам’ятовуючі заходи, про які будуть згадувати і говорити ще дуже довго.

– Реклама і нові знайомства. Правильний івент захід змусить гостей говорити про нього і рекламувати його серед своїх друзів і знайомих. А особисте знайомство зі своїм «споживачем» дозволить дізнатися, як поліпшити свій «продукт» і куди можна рости і в якому напрямку розвиватися. Також можна залучити ЗМІ для реклами свого бренду, що тільки додасть впізнаваності серед споживачів.

– Заробити на еvent маркетингу. Будь-який захід несе певні витрати, але ми допоможемо Вам за допомогою правильно спланованого івент-заходу не тільки отримати нових клієнтів і лояльність від своїх партнерів, а й ще можливість заробити від даного заходу… Як це працює? Залиште заявку і отримайте консультацію від наших спеціалістів!

Event маркетинг – найкращий інструмент для презентації свого бренду і збільшення продажів!

Приклади заходів:

Всі заходи – ТУТ.