Новорічний корпоратив

Організація Новорічного корпоративу – це один з найпопулярніших корпоративних заходів, який можна зустріти в колі своїх колег, підвести підсумки року, що минає і увійти в Новий рік з новими силами і зарядом позитивної енергії. Тематичний Новий рік, яскрава шоу-програма, танці, конкурси та веселощі — це все необхідно для співробітників, які на протязі всього року працюють над єдиною метою своєї компанії.

Тематичний Новий рік.

Наша статистика показує, що більшість компаній святкують новорічний корпоратив в тематичному форматі. Насправді — це набагато крутіше, ніж звичайні посиденьки в ресторані, без будь-якої концепції.

Тематичний новорічний корпоратив дозволяє співробітникам перевтілитися відповідно обраної концепції заходу, що не тільки підкреслить крутість заходу, а й дозволить зробити круті фотографії зі свята.

Навіть якщо Ваша компанія не бажає прив’язуватися до конкретної концепції, а співробітники не готові дотримуватися дрес-коду, то не проблема! Новий рік — це вже готова концепція для святкування, яку ми знаємо як круто обіграти і наповнити. А взагалі у нашому агентстві більше 50-ти готових концепцій, а також ми з радістю розробимо індивідуальну концепцію під Ваш захід.

Новорічний корпоратив онлайн.

Це абсолютно нова тенденція, яка змінила івент індустрію і дозволила організовувати заходи в режимі онлайн. У 2020 році, коли карантин вніс свої корективи і з’явилися заборони на масові заходи, стали дуже популярні корпоративи онлайн.

У нашому агентстві є більше десятка різних форматів онлайн заходів і цей список постійно росте, а можливості по онлайн корпоративах – практично безмежні.

Що ми пропонуємо для новорічного корпоративу онлайн:

  • Онлайн привітання від Діда Мороза та Снігуроньки.
  • Організація онлайн трансляції.
  • Онлайн квізи та квести.
  • Комунікативні ігри онлайн.
  • Онлайн майстер-класи.
  • Поздоровлення від зірок естради в режимі онлайн.
  • Виступ шоу і артистів онлайн.
  • Онлайн і VR платформи для проведення заходів.
  • Онлайн студія для прямого включення з ведучим, шоу і активностями.
  • Гібридні заходи (онлайн + офлайн).

Організувати Новорічний корпоратив самостійно або звернутися до професіоналів?

Якщо у Вас планується невеликий Новорічний корпоратив, то Ви звичайно ж можете самостійно знайти необхідні послуги в інтернеті і замовити їх, тут багато знань і праці не потрібно. Але в цьому випадку — Ви можете не знати якість знайдених послуг в інтернеті і ніхто не дає гарантію, що замовлені послуги будуть якісні. Ми ж в свою чергу — надаємо тільки перевірені послуги і несемо за них відповідальність.

Але якщо планується масштабний і відповідальний захід, то звичайно ж ми рекомендуємо звернутися в event агентство, яке візьме на себе всю організацію і відповідальність, а на випадок форс-мажорних ситуацій завжди буде ПЛАН Б!

5 причин замовити Новорічний корпоратив в агентстві Prime Event:

1. Досвід в організації корпоративних заходів з 2008 року. За наш багаторічний досвід в організації івентів ми знаємо як створити незабутню подію і уникнути форс-мажорних ситуацій.

2. Креатив. Ми не любимо шаблони і прагнемо до неординарних і ексклюзивних заходів, які будуть відрізнятися від інших.

3. Інновації. Ми стежимо за всіма новинками в івент-індустрії і задіємо їх на івентах, що дозволяє створити WOW-ефект і виділитися серед інших.

4. Співпрацюємо тільки з кращими! В нашій базі більше 6000 послуг (артисти, ведучі, підрядники). Ми пропонуємо тільки перевірені послуги, за які даємо гарантію!

5. Акції та знижки. Нашим агентством розроблена система знижок і акцій, які ми з радістю Вам запропонуємо при замовленні Новорічного корпоративу.

Поради при організації Новорічного корпоративу:

Якщо у Вас є можливість вибирати дату для святкування, не прив’язуючись до конкретного дня, то ми рекомендуємо вибирати дні тижня з Пн. по Пт. або Нд., оскільки більшість компаній вважають за краще святкувати Новий рік в Пт. або Сб. і на ці дні завжди ажіотаж і складності у виборі локації, ведучих і артистів, а ціни на свої послуги всі значно піднімають.

Святкуйте в січні! Зараз простежується тенденція, що святкувати Новорічний корпоратив набагато вигідніше в січні і все більше компаній переносять захід з грудня на січень. По-перше у Вас не буде проблем з підбором локації, ведучих і артистів, а по-друге — ціни на всі послуги в січні будуть значно нижче ніж в грудні, що дозволить добре заощадити.

Агентство свят Prime Event організує кращий Новорічний корпоратив для Вашої компанії, враховуючи всі Ваші побажання і можливості, а також поділимося секретами і фішечки, які дозволять не тільки заощадити, а й створити незабутнє свято.

Приклади наших заходів:

Подивитись всі наші заходи можна – ТУТ.