Про нас

ПРОФЕСІЙНО

Наш досвід дозволяє уникнути форс-мажорних ситуацій, які трапляються при організації заходів. А також ми допоможемо правильно розподілити бюджет заходу і підкажемо де можна заощадити, а на яких послугах краще не економити або взагалі краще від них відмовитися! І ще ми з радістю поділимося маленькими event-фішечками, які принесуть велику користь при організації заходу.

ІННОВАЦІЙНО

Ми стежимо за новинками в event-індустрії і використовуємо їх на заходах, щоб створити справжній WOW-ефект! Також наша команда придумує і розробляє інноваційні квести і тімбілдинги, в яких використовуються сучасні гаджети і технології. А на заходах ми використовуємо не банальні конкурси, а мультимедійні інтерактиви, в яких гостям набагато цікавіше брати участь.

КРЕАТИВНО

Чим складніша поставлена ​​задача в креативному плані, тим нам цікавіше реалізувати даний проект, і ми разом з Вами готові втілити всі самі незвичайні Ваші і наші ідеї, питання тільки в тому, наскільки далеко Ви готові піти)) Навіть з невеликим бюджетом можна зробити EVENT нереально крутим і креативним, завдяки різним event секретам і фішечкам! А якщо бюджет дозволяє розігнати наш креатив на повну, і Ви готові до нестандартних рішень, тоді цей захід може перевершити всі очікування, які будуть згадувати всі ще дуже довго.

ІНДИВІДУАЛЬНО

Кожен EVENT для нас цікавий і ми не любимо шаблонні заходи, тому кожен проект ми готуємо з індивідуальним підходом, де враховані всі Ваші побажання і можливості!

 

“Prime Event”

Prime Event в перекладі – це «Головна подія», яку ми створюємо для Вас!

 

Серед наших клієнтів:

ТАС, ОЩАДБАНК, ПУМБ, ОККО, PRIME GROUP, ФОНД РІНАТА АХМЕТОВА, NISSAN, УКРНАФТА, ЛЕКХІМ, OSRAM, COOPER&HUNTER, SCANIA, СПОРТЛАЙФ, МІЛКІЛЕНД, КВАДРАТ, ЄПІЦЕНТР, METAБO, MTI, ECOLAB, VD-ONE, та багато інших.

 

5 аргументів, щоб довірити організацію Вашого заходу нам:

  1. Досвід в організації заходів з 2008 року (організовано більш ніж 3500 івентів).
  2. Постійні акції та знижки (можна подивитися на головній сторінці).
  3. Найбільша база перевірених артистів, ведучих і підрядників, більше 6000 послуг.
  4. Документальне оформлення та юридична відповідальність за наші заходи.
  5. Працюємо з різними бюджетами, як від 10 000 грн., так і від 1000 000 грн. 

Наша команда

Дмитро Слащов
директор
Наталія Хомеча
event-менеджер
Сергій Лисенко
координатор/тех.спеціаліст
Катерина Колосовська
координатор проектів
Сергій Невський
координатор/тех.спеціаліст
Олег Малий
IT
Юлія Слащова
копірайтер
Тамара Кнутарьова
дизайнер