Фестивалі та концерти

Організація фестивалів і концертів в Києві і по всій Україні. Якщо у Вас планується масовий захід, присвячений: Дню міста, Дню села, Дню сім’ї, ярмарок, концерт з зірками або інший масштабний захід, фестиваль або концерт, то Ви звернулися за адресою і наше агентство Prime Event візьме на себе всю організацію, від ідеї до реалізації.

Організація фестивалів в Києві і в Україні.

Фестиваль — це масовий захід, який вимагає набагато більше зусиль і досвіду в організації масових івентів, правильного підбору персоналу, роботи із зірками і службами, які відповідають за якість і безпеку таких заходів.

Ми візьмемо на себе всі організаційні питання, складання правильного таймінгу, підбір шоу програми, артистів і ведучих, піротехнічне шоу, технічне забезпечення (сцена, звук, світло, райдера артистів, екрани, спецефекти), служби безпеки та медичний персонал, координація заходу, харчування, і все, що стосується організації.

Організація концертів в Києві і в Україні.

Якщо Ви плануєте організувати концерт (приватний або відкритий), запросити зірку української естради, то ми Вам допоможемо з організацією даного заходу. Ми працюємо з усіма зірками України, забезпечимо повне технічне забезпечення, надамо всі необхідні опції, які потрібні при організації концертів і візьмемо на себе повну організацію івенту.

При роботі з зірками, потрібно розуміти, що у кожного артиста свій технічний і побутовий райдер, який потрібно виконати в обов’язковому порядку, щоб концерт відбувся. Якщо у Вас немає досвіду роботи з зірками шоу бізнесу, то брати на себе організацію концертів краще не варто, а зверніться до професіоналів, хто візьме на себе всю організацію і відповідальність, щоб концерт відбувся. Адже при невиконанні райдера артиста, він може відмовитися від виступу.

Подивитися каталог зірок української естради та ознайомитися з цінами на виступ, можна за посиланням — https://prime-event.com.ua/ua/service/estrada/

При замовленні зірки естради, Ви отримуєте знижку 10% на технічне забезпечення.

Подивитися телеведучих, можна за посиланням — https://prime-event.com.ua/ua/service/vip-vedushhie/

Довірте організацію фестивалю або концерту професіонам. Івент агентство Prime Event — організовує заходи в Києві і по всій Україні з 2008 року.