Корпоративні заходи

У Вас наближається День народження Компанії або інша важлива подія: відкриття нового офісу або виробництва, День Клієнта, святкування Нового Року або тимбілдинг? Тоді Ви зайшли куди потрібно :)) Розробимо для Вас концептуальний захід, допоможемо згуртувати колектив (тимбілдинги, квести та інші активності), запросимо артистів і запропонуємо кращих ведучих, підберемо локацію і смачно нагодуємо.

Організація корпоративу в Києві.

З кожним роком корпоративних заходів стає все більше і більше, а корпоративне свято стає не стандартною пьянкою в ресторані або вилазкою на природу, а цілою корпоративною культурою, яку потрібно підтримувати всередині компанії постійно!

У багатьох компаніях є різні відділи або офіси, які перебувають в різних районах або інших містах, а у деяких компаній і в різних країнах, і багато співробітників можуть бути навіть незнайомі один з одним, що не дуже добре для компанії, особливо, коли йде спільна робота над спільним проектом. Для поліпшення роботи та згуртування колективу і потрібні командообразуючі заходи і корпоративні свята!

Організація корпоративу під ключ.

Ми пропонуємо комплексне обслуговування корпоративних заходів, організацію та проведення корпоративу під ключ, від розробки ідеї до її реалізації. Але якщо Вам потрібні окремі послуги, без комплексної організації, то ми теж можемо надати окремі опції.

Свято під ключ

Організація корпоративу на природі.

Це ще один з форматів проведення заходу для своєї компанії, коли можна вибратися із задушливих офісів і організувати крутий тимбілдинг, який допомагає згуртувати колектив, а також можна добре відпочити від міської суєти і ближче познайомитися з колегами.

Для організації заходу на природі потрібно для початку визначитися з форматом – плануєте ви щось активне або лайт формат? Чи потрібно командоутворення, чи хочете просто посмажити шашлики і покупатися?

Варіантів дуже багато: можна влаштувати командні змагання або квести, покататися на квадроциклах або постріляти в пейнтбол, для менш активного заходу можуть підійти майстер-класи або квізи, а для найактивніших можуть бути і сплави на каное або тимбілдинг на яхтах.

Корпоратив на природі

Організація Новорічного корпоративу.

Один з найпопулярніших заходів серед компаній – це святкування Нового Року. Це дуже хороший спосіб зібрати всіх разом, підвести підсумки року, що минає, поспілкуватися з колегами і просто добре відзначити.

Для новорічних заходів дуже добре підходять тематичні вечірки, яких в нашому арсеналі більше 100 на вибір або можемо розробити індивідуальну концепцію під Ваш захід, де будуть враховані всі Ваші побажання.

Поради і лайфхаки від Prime Event при організації новорічних заходів – оскільки більшість новорічних корпоративів припаде на другу половину грудня, то виникають деякі складнощі при виборі локації, ведучого і підрядників, а багато хто з них ще і значно піднімають ціни на цей період…

Так ось дуже важлива порада – організуйте свій захід на початку грудня або в січні, це значно спростить завдання при пошуку підходящої локації, ведучого і артистів, а ще заощадить Ваш бюджет, оскільки на цей період ціни ще не завищені. Ну а якщо Ви святкуєте в другій половині грудня, то розглядайте непопулярні дати, це все дні крім Пт. і Сб.

Новорічний корпоратив

Організація Дня народження Компанії.

Це напевно самий особливий вид корпоративного заходу і напевно найвідповідальніший, особливо якщо у компанії ювілейна дата і з запрошених гостей будуть партнери компанії, на яких потрібно створити враження.

Для корпоративів VIP рівня, ми рекомендуємо не робити концептуальні заходи, де присутній тематичний дрес-код (гангстери, 80-ті, рок, інше), оскільки можна створити дискомфорт запрошеним гостям. Для таких заходів більше підходить дрес-код: Black tie, Cocktail Attire, After Five.

Для заходів такого рівня, особливо якщо кругла дата Дня народження Компанії, ми рекомендуємо запросити зірку естради, це буде справжній фурор серед запрошених гостей і дуже крутий подарунок для співробітників компанії.

День народження компанії

Організація Дня поля.

В Україні дуже популярні заходи для аграрних компаній, такі як “День поля”. Але є багато нюансів і особливостей на таких івентах. І для того, щоб все пройшло гладко і на вищому рівні – потрібно врахувати в першу чергу погодні умови та інші тонкощі організації заходу на відкритій місцевості.

Ми знаємо особливості заходів Open Air, на яких працювати складніше ніж в приміщенні. Для таких івентів потрібні: тенти, генератор електрики, покриття для підлоги, санвузли, інше. І обов’язково – ПЛАН Б, на випадок негоди, який завжди є в нашому агентстві.

День поля

Організація онлайн корпоративів

У зв’язку з обмеженнями на офлайн заходи — ми розробили різні формати для онлайн і VR заходів, що дозволяє провести повноцінний корпоратив, не виходячи з дому.

Online

Що ми пропонуємо для онлайн івентів:

  • Онлайн квести
  • Онлайн квізи
  • Комунікативні онлайн ігри
  • Онлайн майстер-класи
  • VR-заходи
  • Онлайн трансляції та стріми
  • Онлайн студія
  • Багатофункціональна онлайн платформа
  • Багатофункціональна VR платформа

І багато іншого…

Для отримання пропозиції по онлайн заходу — залиште заявку або зателефонуйте нам.

 

Наше івент агентство організовує корпоративні заходи будь-якої складності і масштабу. Працюємо в Києві та в усіх містах України. Досвід в організації та проведенні заходів з 2008 року.

Приклади заходів:

 

Приклади онлайн заходів:

Всі заходи – ТУТ.