Корпоративні заходи

У Вас наближається День народження Компанії або інша важлива подія: відкриття нового офісу або виробництва, День Клієнта, святкування Нового Року або тимбілдинг? Тоді Ви зайшли куди потрібно :)) Розробимо для Вас концептуальний захід, допоможемо згуртувати колектив (тимбілдинги, квести та інші активності), запросимо артистів і запропонуємо кращих ведучих, підберемо локацію і смачно нагодуємо.

 

 

Організація корпоративу в Києві.

З кожним роком корпоративних заходів стає все більше і більше, а корпоративне свято стає не стандартною пьянкою в ресторані або вилазкою на природу, а цілою корпоративною культурою, яку потрібно підтримувати всередині компанії постійно!

У багатьох компаніях є різні відділи або офіси, які перебувають в різних районах або інших містах, а у деяких компаній і в різних країнах, і багато співробітників можуть бути навіть незнайомі один з одним, що не дуже добре для компанії, особливо, коли йде спільна робота над спільним проектом. Для поліпшення роботи та згуртування колективу і потрібні командообразуючі заходи і корпоративні свята!

Корпоратив на природі.

Це ще один з форматів проведення заходу для своєї компанії, коли можна вибратися із задушливих офісів і організувати крутий тимбілдинг, який допомагає згуртувати колектив, а також можна добре відпочити від міської суєти і ближче познайомитися з колегами.

Для організації заходу на природі потрібно для початку визначитися з форматом – плануєте ви щось активне або лайт формат? Чи потрібно командоутворення, чи хочете просто посмажити шашлики і покупатися?

Варіантів дуже багато: можна влаштувати командні змагання або квести, покататися на квадроциклах або постріляти в пейнтбол, для менш активного заходу можуть підійти майстер-класи або квізи, а для найактивніших можуть бути і сплави на каное або тимбілдинг на яхтах.

Організація Новорічного корпоративу.

Один з найпопулярніших заходів серед компаній – це святкування Нового Року. Це дуже хороший спосіб зібрати всіх разом, підвести підсумки року, що минає, поспілкуватися з колегами і просто добре відзначити.

Для новорічних заходів дуже добре підходять тематичні вечірки, яких в нашому арсеналі більше 100 на вибір або можемо розробити індивідуальну концепцію під Ваш захід, де будуть враховані всі Ваші побажання.

Поради і лайфхаки від Prime Event при організації новорічних заходів – оскільки більшість новорічних корпоративів припаде на другу половину грудня, то виникають деякі складнощі при виборі локації, ведучого і підрядників, а багато хто з них ще і значно піднімають ціни на цей період…

Так ось дуже важлива порада – організуйте свій захід на початку грудня або в січні, це значно спростить завдання при пошуку підходящої локації, ведучого і артистів, а ще заощадить Ваш бюджет, оскільки на цей період ціни ще не завищені. Ну а якщо Ви святкуєте в другій половині грудня, то розглядайте непопулярні дати, це все дні крім Пт. і Сб.

Організація Дня народження Компанії.

Це напевно самий особливий вид корпоративного заходу і напевно найвідповідальніший, особливо якщо у компанії ювілейна дата і з запрошених гостей будуть партнери компанії, на яких потрібно створити враження.

Для корпоративів VIP рівня, ми рекомендуємо не робити концептуальні заходи, де присутній тематичний дрес-код (гангстери, 80-ті, рок, інше), оскільки можна створити дискомфорт запрошеним гостям. Для таких заходів більше підходить дрес-код: Black tie, Cocktail Attire, After Five.

Для заходів такого рівня, особливо якщо кругла дата Дня народження Компанії, ми рекомендуємо запросити зірку естради, це буде справжній фурор серед запрошених гостей і дуже крутий подарунок для співробітників компанії.

Організація Дня поля.

В Україні дуже популярні заходи для аграрних компаній, такі як “День поля”. Але є багато нюансів і особливостей на таких івентах. І для того, щоб все пройшло гладко і на вищому рівні – потрібно врахувати в першу чергу погодні умови та інші тонкощі організації заходу на відкритій місцевості.

Ми знаємо особливості заходів Open Air, на яких працювати складніше ніж в приміщенні. Для таких івентів потрібні: тенти, генератор електрики, покриття для підлоги, санвузли, інше. І обов’язково – ПЛАН Б, на випадок негоди, який завжди є в нашому агентстві.

Організація онлайн корпоративів

У зв’язку з обмеженнями на офлайн заходи — ми розробили різні формати для онлайн і VR заходів, що дозволяє провести повноцінний корпоратив, не виходячи з дому.

Що ми пропонуємо для онлайн івентів:

  • Онлайн квести
  • Онлайн квізи
  • Комунікативні онлайн ігри
  • Онлайн майстер-класи
  • VR-заходи
  • Онлайн трансляції та стріми
  • Онлайн студія
  • Багатофункціональна онлайн платформа
  • Багатофункціональна VR платформа

І багато іншого…

Для отримання пропозиції по онлайн заходу — залиште заявку або зателефонуйте нам.

 

Наше івент агентство організовує корпоративні заходи будь-якої складності і масштабу. Працюємо в Києві та в усіх містах України. Досвід в організації та проведенні заходів з 2008 року.

Приклади заходів:

 

Приклади онлайн заходів:

Всі заходи – ТУТ.