8 березня

Організація 8 березня — це традиція, яка з нами вже більше століття, офіційно 8 березня прийнято святкувати ще в далекому 1921 році. І це звичайно ж хороший привід відсвяткувати і незвично привітати наших жінок.

Організація 8 березня в Києві

Якщо Ви вирішили незвично привітати своїх колег-дівчат з міжнародним жіночим днем, то це хороший спосіб відсвяткувати в офісі або в ресторані, а щоб цей день пройшов незвично і запам’ятався на дового, то агентство свят Prime Event — запропонує оригінальні ідеї вітань і проведення свята у Вас в офісі, або на інший локації.

Майстер-класи на 8 березня.

Це дуже класний і оригінальний подарунок, в якому дівчата візьмуть участь і зроблять своїми руками цікаву саморобку, в супроводі наших майстрів. У нашому арсеналі більше 100 майстер-класів, так що буде з чого вибрати.

Приклади майстер-класів: створення духів, бісероплетіння, розпис одягу або сумок, кулінарні майстер-класи, орігамі, полімерна глина і т.п. А вартість майстер-класу — від 400 грн./1 ​​чол. (все включено), погодьтеся — це невелика вартість за подарунок для коханих дівчат і інтерактив на 1,5 години.

Майстер-класи

Бармен шоу на 8 березня.

Ще один оригінальний подарунок, в якому дівчата можуть взяти участь з приготування коктейлів, які потім можна буде продегустувати. А також подивитися крутий виступ — бармен шоу.

Вартість за 1 коктейль — від 120 до 150 грн (все включено), це навіть дешевше, ніж в будь-якому клубі столиці, тільки це буде все на Вашій території і нікуди їхати не потрібно, а наші професійні бармени складуть для Вас індивідуальну коктейльну карту і привезуть все до Вас (барна стійка, посуд, барний інвентар, всі необхідні інгредієнти для приготування коктейлів).

бармен шоу

Мексиканські Марьячі на 8 березня.

Оригінальне музичне привітання на 8 березня від мексиканських Марьячі, які зіграють на гітарах заводні ритми і заспівають веселі пісні. У нашому арсеналі багато різних музичних поздоровлень, це можуть бути і інші музичні вітання, наприклад: саксофон, клавіші, барабанщики, бандура, акордеон, скрипка та інші музиканти.

Квест в офісі на 8 березня.

Це ще один цікавий інтерактивний формат, який несе в собі не тільки розважальний характер, а й командну комунікацію, що завжди корисно для співробітників, що допомагає ще більше згуртувати колектив.

А оскільки ми є авторами і розробниками інноваційних квестів з QR-кодами, це нам дозволяє повністю адаптувати гру під будь-яку локацію/офіс, а також ми можемо розробити індивідуальний квест під компанію або задану тематику, наприклад — квест про 8 березня. Детальніше про наш квест можна подивитися — ТУТ.

Квест в офісі

Квіз в офісі на 8 березня.

Квіз — це інтелектуальна вікторина, яка проводиться на екрані, на відміну від квесту, в якому йде елемент пошуку чогось… На екрані будуть з’являтися завдання, які потрібно буде вирішити за відведений час.

Квіз онлайн

У нашій розробці є 2 формати квізу:

1. Квіз з QR-кодами, в якому є складний раунд, над яким дійсно потрібно буде помізкувати. Він більше підійде для любителів квестів і головоломок.

2. Фан Квіз — в ньому йдуть тематичні раунди: фотозавдання, відеозавдання, музичні завдання і т.п. Але такий формат більше фановий і завдання в цьому квізі легше, ніж в попередньому.

Також ми можемо розробити індивідуальний квіз під задану тему, наприклад — про 8 березня. А докладніше про наші квізи, Ви можете подивитися — ТУТ.

Анімація і привітання на 8 березня.

Дуже приємним сюрпризом для Ваших дівчат буде оригінальна зустріч в офісі, коли тільки прийшовши на роботу, їх зустріне якийсь незвичайний персонаж і подарує квіточку, кульку-сердечко або який-небудь інший подарунок.

Приклади таких привітань: міми, супер-герої, хлопці-моделі, фокусник, живі статуї, дзеркальні аніматори, афро-американці, ну або якісь інші герої або персонажі. Запропонуємо ще варіанти.

міми

Ведучий на 8 березня.

А можна запросити ведучого і організувати повноцінне свято, з конкурсами, подарунками, інтерактивами і дискотекою. Такий формат розрахований на більш тривале свято, на 1-2 години немає сенсу запрошувати ведучого та ді-джея, але от якщо Ви плануєте повноцінне свято і гарненько повеселитися, то варіант свята з ведучим — ідеально підходить.

Від ведучого будуть підготовлені конкурси в тематиці заходу, а ді-джей створить святкову атмосферу і за бажанням — дискотеку. Таке свято розраховане по тривалості від 3 до 5 годин і якщо Ви готові повеселитися по повній, то такий варіант підійде найбільше. А познайомитися з нашими ведучими Ви можете — ТУТ.

Ведучий Максим 7

Організація 8 березня в торговому центрі.

Багато ТЦ і ТРЦ організовують свята на своїй території, для своїх відвідувачів, в честь календарного свята, ну або іншої події. І це дуже хороший варіант для залучення нової аудиторії та підвищення лояльності до торгового центру.

Ми з радістю організуємо 8 березня в ТЦ або в ТРЦ, допоможемо прикрасити, продумаємо цікаву програму, щоб відвідувачам хотілося до Вас повертатися і щось купувати. Також запропонуємо цікаві варіанти з розіграшів призів і наповнення самого заходу.

Це далеко не всі варіанти і можливості, які ми можемо запропонувати! Залиште запит і ми підготуємо для Вас кращу пропозицію, виходячи з Ваших побажань і бюджету.