Нашим агентством розроблені інноваційні квести, які несуть розважальний і командоутворюючий характер. Формат наших ігор підходить для будь-якої кількості учасників від 1 до 1000+ гравців, а також наші квести можна організувати на будь-якій локації (офіс, вулиця, парк, ресторан і т.п.).

Наші авторські квести з QR-кодами, які ми проводимо вже багато років і постійно вдосконалюємо, були розроблені вперше для IT-компанії, після чого, ми їх проводимо регулярно. Квести QR-коди — інноваційні і не схожі на інші квести, все, що Вам потрібно буде — це смартфон і мобільний інтернет. А тепер докладніше про квести:

Механіка гри квест QR-коди:

Учасників ділимо на команди (рекомендуємо 4-5 чол. в команді), кожна команда вибирає свого капітана і придумує назву команди. Капітан отримує перший QR-код, який сканує своїм смартфоном і потрапляє на віртуальний ігровий бланк, в який потрібно буде вписати назву команди і далі вписувати відповіді на завдання. А також в ігровому бланку буде посилання на карту з маркерами, яка створюється індивідуально під захід, і по цій карті потрібно буде відшукати заховані QR-коди з завданнями, за заданими маркерами.

При скануванні кожного QR-коду, в смартфоні буде відкриватися завдання, яке потрібно буде вирішити і дати відповідь у віртуальному бланку. За правильні відповіді, команди будуть заробляти бали, чим складніше завдання, тим більше балів можна буде заробити. Перемагає команда, яка заробить найбільше балів, а якщо буде однакова кількість балів, то перевага буде у команди, яка швидше пройде квест і відправить відповіді. Так що час теж має значення.

Варіанти квестів:

Автоквест

Такий варіант сподобається автолюбителям і хто любить поганяти. Тут команди формуються таким чином: 1 машина — це 1 команда. Для автомобільного квесту створюється індивідуальна карта-маршрут, довжиною в кілька десятків кілометрів, це можуть бути різні райони міста або передмістя. Команди шукають по заданим маркерам QR-коди і вирішують завдання. Маршрут кожна команда вибирає самостійно, як їм пересуватися по заданим маркерам.

Велоквест

Цей формат аналогічний з автомобільним квестом, тільки Ви пересуваєтеся на велосипедах, що додає ще й активності учасникам. Квест на велосипедах проходить в паркових зонах Києва, щоб було достатньо місця для такого формату. У велоквесті маршрут буде в декілька кілометрів. З найцікавіших локацій Києва для велосипедного квесту — це ВДНГ, але ми можемо розробити індивідуальний маршрут в будь-якому місці і в разі потреби привезти велосипеди на будь-яку локацію.

Пішохідний квест

Такий формат квесту підходить практично для будь-якої локації, це може бути заміська база відпочинку, прилегла територія Вашого офісу, парк, будь-який район Києва і т.п. Пішохідний квест підходить виключно для вулиці, для чого створюється індивідуальна карта-маршрут з маркерами, аналогічно автоквесту і велоквесту.

Квест в приміщенні

Такий варіант квесту підходить для ресторану, офісу, теплоходу та будь-якого закритого приміщення. Все проходить також з QR-кодами, як у попередніх квестах, тільки ми не створюємо віртуальну карту з маркерами, а QR-коди ховаємо на території, де проходить захід, і учасником потрібно самостійно відшукати QR-коди з завданнями. За необхідності можемо зробити роздруковану карту-план місцевості і нанести на неї маркери, для зручності пошуку.

Тематичний квест

Формат тематичного квесту підходить для будь-яких перерахованих вище квестів, тільки ми створюємо завдання для квесту в тематиці заходу, пов’язані з концепцією свята або про компанію.

Квест-екскурсія

Ще ми можемо організувати квест-екскурсію по визначних пам’ятках міста і підготувати цікаві завдання-питання пов’язані з архітектурою та історією, які будуть цікаві для проходження квесту і заданій темі.

Індивідуальний квест

Також ми можемо організувати індивідуальний квест, виходячи з Ваших побажань, локації і поставлених завдань. В індивідуальному квесті можна також задіяти додатково акторів або супутній реквізит.

Онлайн квести

Ще один популярний формат, який став популярним в період карантину та віддаленої роботи. Ви і Ваша команда можете пройти квест перебуваючи у себе вдома, Вам потрібен буде тільки комп’ютер та інтернет. Детальніше про онлайн квест – https://prime-event.com.ua/ua/services/onlajn-kvest-360/

Вартість квесту в Києві:

В середньому ціна на квест в Києві — 300 грн./1 ​​чол., виїзд в інші міста прораховується індивідуально. Розробка індивідуальних квестів — прораховується індивідуально.

Додаткова інформація про квест QR-коди і варіанти цін можна подивитися – ТУТ.

Приклади заходів з квестами: