Квіз або Пабквіз, як ще прийнято говорити, — це формат інтелектуальної вікторини, який ідеально підходить для командних ігор, що несе в собі розважальний і командоутворюючий характер. Квізи проходять, як правило, в приміщенні, де йде трансляція гри на екрані, яку супроводжує ведучий.

У квізі ми ділимо учасників на команди, по 4-6 чол., а для зручності — команди знаходяться за окремими столиками, при цьому учасники можуть випивати і їсти, це ніяк не впливає на гру. Такий формат ігор дуже популярний, як для корпоративних заходів, так і для приватних свят, і ресторанів: Пабквіз або PubQuiz.

На екрані будуть показуватися завдання, які потрібно вирішити за відведений час і внести відповіді в спеціальний віртуальний бланк. Ми розробили декілька форматів квізів: фановий — більш легкий і квіз з QR-кодами — більш складний. А тепер більш детально:

Варіанти Квіза:

Квіз з QR-кодами

Це наш авторський квіз, який трохи відрізняється від стандартних ігор. В даному форматі Вас чекатиме 3 різних раунди за складністю, а на питання у Вас будуть варіанти відповідей, з яких Вам потрібно буде вибирати. Третій раунд буде найскладнішим і на рішення завдань буде приділятися більше часу, що дозволяє провести достатню комунікацію в своїй команді.

Механіка гри:

На екрані будуть з’являтися QR-коди, які потрібно буде сканувати своїм смартфоном, для отримання завдань, які будуть відкриватися в телефонах учасників. Кожна команда вибирає свого капітана, який повинен буде вибирати одну з відповідей, із запропонованих варіантів, в віртуальному ігровому бланку.

Prime Quiz (класичний квіз)

Це фанова гра, яка складається з 7 тематичних раундів: фотозавдання, відеозавдання, музичний раунд, раунд Що? Де? Коли?, ребуси і головоломки, тематичний раунд. Фановий Квіз «Prime Quiz» — це теж авторська гра, розроблена нашими авторами, яка відрізняється від квіза з QR-кодами своєю різноманітністю раундів, але завдання йдуть більш легкі і часу на вирішення завдань дається менше.

Механіка гри:

На екрані будуть з’являтися завдання, які потрібно буде вирішувати і вносити відповіді в віртуальний бланк, але вибору відповідей в даному форматі вже не буде, потрібно самостійно давати відповідь. Перемагає команда, яка заробила найбільше балів.

Вартість квіза

Ціна на квіз — 300 грн./1 ​​чол. (в середньому), все залежить від кількості учасників. Також додатково прораховується доп. обладнання (екрани, звук з мікрофоном), ну і професійний ведучий — за потребою (рекомендуємо на 20+ учасників).

Дод. інформацію та варіанти цін можна подивитися — ТУТ.

Онлайн Квіз

Ми також організовуємо онлайн квізи, як з QR-кодами, так і класичні ігри. Щоб отримати презентацію з варіантами ігор, з розцінками і прикладами завдань — залиште заявку або зв’яжіться з нашими менеджерами.

Приклади онлайн квіза: