8000 грн.
1 гра
Квіз онлайн (Quiz online) — це новий формат онлайн тимбілдингів, який дозволяє провести гру на будь-яку кількість учасників, не виходячи з дому/офісу. Що дуже актуально для віддаленої роботи.

Детальніше про послугу

Квіз онлайн (Quiz online) — це новий формат онлайн тимбілдингів, який дозволяє провести гру на будь-яку кількість учасників, не виходячи з дому/офісу. Що дуже актуально для віддаленої роботи.

Як проходить онлайн квіз:

Учасники збираються в zoom (наш платний акаунт), де зустрічає модератор, розповідає правила та ділить на команди (по 4-6 чол.). Це може бути рандомний поділ або за списком.

Кожна команда — вирушає до своєї кімнати зуму, де й проходитиме гру, комунікуючи і спілкуючись у межах своєї команди.

Кожна команда вибирає свого капітана та вигадує назву команди. Далі капітан вноситиме відповіді в ігровий віртуальний бланк, згідно з завданнями квізу.

Сам квіз проводить, наш віртуальний ведучий доктор Браун, можна просто Док. Трансляція гри відбувається через нашу онлайн платформу. Докладніше про платформу можна подивитися — ТУТ.

У нас є 3 формати онлайн квізів:

1. Prime Quiz – це універсальна гра з 7 раундів, по 7 завдань у кожному раунді. У цьому квізі такі раунди: фотозавдання, музичні, відеозавдання, ребуси та головоломки, Що? Де? Коли?, шедеври реклами, правда чи брехня.

Тривалість Prime Quiz – 60 хвилин.

2. Quiz QR-code — це авторський квіз, в якому Ви отримуватимете зашифровані завдання в QR-кодах. У даному квізі — 3 раунди, з різною складністю завдань, останній раунд має складні завдання (квестового плану), що підвищує інтерес до гри та комунікацію всередині команди.

Тривалість Quiz QR-code — 90 хвилин.

3. Тематичні квізи – ще є тематичні квізи з наступними тематиками:

  • “Доброго вечора, ми з Уркаїни!”
  • “Штучний інтелект проти людей”
  •  “Де логіка?”
  • “TV-show”
  • “Halloween”
  • “New Year”

Вартість онлайн квізу:

  • Базова гра (від 1 до 20 чол) — 8000 грн. (грудень місяць – прораховується індивідуально)
  • Від 20 чол. – плюс 300 грн./1 чол.
  • Створення індивідуальних завдань – від 2000 грн.

Також є варіант онлайн заходу з проведенням квізу зі студії, з професійним ведучим та додатковими можливостями та іграми – прораховується індивідуально!

Залиште заявку і ми надішлемо Вам презентації з нашими онлайн іграми.