Online Platform

Багатофункціональна платформа-конструктор для онлайн заходів та стримів. Дана онлайн платформа розроблена нашими IT-фахівцями спеціально для онлайн івентів. Платформа — це повноцінний сайт-конструктор, який можна видозмінювати під будь-які завдання.

Online Platform — має 3 мовні версії (українська, російська, англійська), а також працює на всіх гаджетах (ноутбук, комп’ютер, смартфон, планшет).

Можливості онлайн платформи:

Брендування — можливе повне брендування платформи, від додавання вашого логотипу до зміни всього сайту в корпоративних кольорах (блоки, кнопки, меню тощо).

Таймінг – можна додати блок із таймінгом заходу. Також всі блоки мають кнопку приховати даний блок.

Модерація — на сайті є онлайн-підтримка з модератором, і якщо у когось виникнуть питання або щось не буде працювати, то можна звернутися до модератора в онлайн чат.

Гейміфікація — на сайті є ігрові можливості, такі як проведення квізу, корпоративна листівка, фотоконкурс, гороскоп побажань, VR-музеї, онлайн-ігри з 90х. А також наші можливості гейміфікації постійно вдосконалюються і розробляються нові можливості.

Стрім — онлайн трансляція може проходити через безкоштовні стрімінгові платформи, типу YouTube або Facebook, а також через платні з розширеними можливостями типу Livestream — на даній платформі немає заборон на трансляцію з авторським контентом, а також зручний чат для учасників — без реєстрацій, чого немає на YouTube.

Відеокомнати – на нашій платформі є вбудовані відеокімнати з розширеним функціоналом (чат, смайлики, демонстрація екрану, вікно у вікні тощо). Таких відеокімнат можна створювати будь-яку кількість, а кожна кімната може прийняти до 100 осіб.

Варіанти пакетів:

 

При замовленні наших онлайн квізів, Ви отримуєте бонусом “Базовий” пакет нашої онлайн платформи, а на решту пакетів – 20% знижку! Докладніше про онлайн квізи – ТУТ.

Додаткові опції (прораховується індивідуально): 

1. Мультиязичність (синхронний переклад).

2. Монетизація (продаж квитків).

3. Форма реєстрації та збирання контактів.

4. Запис та монтаж ефіру.

5. Тести/опитувальники.

6. Email-розсилка.

7. Онлайн квести та квізи.

А також ми організовуємо повноцінні онлайн заходи та стріми (техніка, супровід, студія). Докладніше можна подивитися — ТУТ.

Промо відео платформи: