Організація корпоративу або тимбілдингу в Києві. Як вибрати відповідну локацію?

Коли стоїть питання – організувати захід в Києві, Ви в першу чергу замислюєтеся про місце проведення. Адже для різного формату заходу, підходять різні локації. Якщо у Вас захід влітку, то Ви швидше за все захочете провести свій івент на відкритому майданчику біля водойми. А якщо зимовий корпоратив, то підійде закрита локація.

Також має значення кількість гостей, бюджет і формат заходу, що безпосередньо залежить при виборі відповідного місця для проведення корпоративу. І ми зараз розберемо формати заходів і які локації підходять для тих чи інших івентів.

Корпоратив на природі.

Якщо у Вас захід влітку – День народження компанії, тимбілдинг або інший формат, то Вам звичайно ж підійде локація на природі – це може бути: заміська база відпочинку, приватний будинок з територією, теплохід.

При виборі локації на природі, також потрібно врахувати формат заходу. Якщо у Вас планується тимбілдинг, то потрібна відповідна локація з великою територією для проведення активностей. Якщо формат барбекю, без командоутворюючого формату, то велика територія Вам не потрібна, це може бути затишна зона біля басейну.

Також ми рекомендуємо вибирати локацію, на яку потрібно їхати не більше 1 години, щоб співробітники не втомилися в дорозі і не втратили інтерес до заходу. Але бувають і більш тривалі поїздки, тоді ми рекомендуємо продумати розваги в дорогу.

Зимовий корпоратив.

Коли у Вас захід взимку або в холодну пору року, то відкриті локації Вам звичайно ж не підійдуть, тут потрібно розглядати закрите місце: ресторани, концерт-холи, арт-простори, офіс і т.п.

Ще важливу роль грає кількість гостей і формат заходу. Якщо у Вас невелика компанія, то підійде ресторан або навіть офіс, а якщо масштабний івент на 500 або 1000 гостей, то тут підійдуть концерт-холи, виставкові комплекси. І потрібно розуміти, що для формату «фуршет» – місця потрібно менше, ніж для формату «банкет».

Також потрібно врахувати програму заходу, для якої теж має велике значення місце проведення. Якщо планується шоу-програма, виступ кавер-бендів або Ви вирішили запросити зірку естради на свято, то крім гримерок, потрібен ще вільний простір в залі для сцени, обладнання та виступаючих артистів, а це приблизно 20-30% від площі залу.

Тематичний корпоратив.

Якщо Ви вирішили організувати тематичний корпоратив, то до вибору локації потрібно підійти правильно. Ми рекомендуємо підбирати локацію відповідну обраної концепції заходу або щось нейтральне по інтер’єру. Адже Ви ж не можете не погодитися, що рок-вечірку проводити в українському ресторані – не комільфо))

Також від дизайну закладу залежать доп. витрати на тематичний декор. Якщо заклад вже тематичний, то на додатковий декор Ви витратите по мінімуму. Якщо інтер’єр закладу нейтральний, то витрати на тематичний декор будуть більше.

 

Підбір локації від event агентства.

Якщо на етапі підготовки до заходу у Вас ще немає закладу, то ми рекомендуємо довірити підбір локації Вашому івент агентству. По-перше – Ви заощадите свій час, а по-друге – досвідчене event агентство знає більшість локацій і їх особливості і порекомендує максимально відповідний заклад саме для Вашого івенту.

Агентство свят Prime Event – рекомендує тільки перевірені локації, на яких ми працювали і знаємо всі нюанси та специфіку пропонованих закладів. Також замовляючи локацію через наше агентство – Ви нічого не переплачуєте! Ми не беремо агентську комісію за підбір локації і Ви оплачуєте заклад без всяких переплат!