Онлайн квест 360°

6000 грн.
1 гра
Авторський «онлайн квест 360°» — це інноваційний квест від агентства свят Prime Event. Ми розробили цікавий квест для онлайн івентів, який ідеально підходить для корпоративних заходів і дозволяє відмінно провести час на дистанційній роботі, а також допоможе згуртувати колектив.

Детальніше про послугу

Авторський «онлайн квест 360°» — це інноваційний квест від агентства свят Prime Event. Ми розробили цікавий квест для онлайн івентів, який ідеально підходить для корпоративних заходів і дозволяє відмінно провести час на дистанційній роботі, а також допоможе згуртувати колектив.

Гра проходить на наших платформах, а учасники спілкуються між собою в ZOOM (в різних відеокімнатах) або на іншій аналогічній платформі. Гру супроводжує модератор, який розповідає правила гри, може надати технічну підтримку (якщо у когось виникнуть питання в процесі гри), а також оголосить результати по завершенню квесту.

Завдання онлайн квеста 360°:

Ми розробили авторські завдання, які неможливо «загуглити», що дозволяє максимально прокачати скіли учасників і занурити всіх в повну взаємодію і комунікацію всередині своєї команди, що дуже важливо для корпоративних заходів.

У наших завданнях ви відвідаєте цікаві історичні пам’ятки, музеї і просто цікаві місця, а за допомогою наших головоломок вам потрібно буде не просто вирішити завдання, а й відшукати його за допомогою онлайн карт 360, що підвищує інтерес до проходження квесту, а також дає можливість побачити цікаві місця, в яких ви ще не бували. Ми також підготували цікаві історичні факти про найцікавіші пам’ятки, з якими ви зможете ознайомитися при проходженні квесту.

Ось деякі місця, які ви відвідаєте в процесі проходження гри:

 • Алькатрас
 • Музей Ван Гога
 • Музей науки
 • Піраміда Хеопса
 • Ейфелева вежа
 • та інші…

Механіка гри:

Учасники підключаються віддалено до нашої платформи ZOOM (з розширеним функціоналом, який дозволяє проводити масові онлайн заходи і без обмеження за часом). Можна використовувати і інші аналогічні способи спілкування між учасниками, але ZOOM — найбільше підходить, а також дозволяє збирати всіх разом в загальній відео-кімнаті і ділити на різні відео-кімнати по командам, для проходження квесту.

Модератор гри розповідає правила, після чого відправляє віртуальний ігровий бланк учасникам, в якому потрібно буде придумати і вписати назву своєї команди і далі вибирати один із запропонованих варіантів відповідей, згідно їх завдань. По завершенню гри ми отримуємо автоматично всі результати команд з їх назвами і кількістю зароблених балів і оголошуємо ці результати.

Тривалість гри 1,5-2 години, все залежить від вашої кмітливості і швидкості проходження квесту.

Всього буде 10 завдань (різних за складністю), відповідно і нарахування балів буде теж різне (від 5 до 10 балів за 1 завдання). Загальна сума балів за квест – 77 (якщо вирішити всі завдання правильно), але також є додаткові бали за швидкість (якщо, наприклад, грає 5 команд, то команда, яка прийшла перша до фінішу і відправила всі відповіді — отримує доп. 5 балів, друга команда — 4 бали і так далі).

Використання онлайн карт 360 в нашому онлайн квесті — це один з основних елементів, за допомогою якого ви будете проходити гру. Вам потрібно буде щось відшукати на картах, пересуваючись по заданих місцях, в форматі 360 градусів. Ви можете ходити по вулицях, пересуватися по різних поверхах будівель, збільшувати і віддаляти картинку. Але Ви не думайте, що це легко, походили по карті і знайшли якийсь предмет і все, ні! Для того, щоб щось знайти на карті, вам потрібно буде для початку вирішити головоломку, а деякі з них ну дуже не прості, це ж квест!))

Вартість онлайн квеста 360°:

 • Базова гра (до 20 чол.) — 6000 грн. (вартість на грудень – 8000 грн.)
 • Кожен додатковий учасник — 200 грн.
 • Створення індивідуальних завдань — прораховується індивідуально.

Додаткові опції:

 • Професійний ведучий — від 8000 грн. (якщо ви захочете більш тривалий онлайн захід і додаткові активності, крім квесту). Подивитися ведучих можна — ТУТ.
 • Організація онлайн трансляції — від 6000 грн. (якщо потрібно підключити ведучого або когось із співробітників компанії з нашої студії, з професійним обладнанням: звук, світло, плазма, камера, хромакей і т.п.), для красивої картинки, брендінгу та іншого.
 • Призовий фонд — сума обговорюється! Ми рекомендуємо виділяти якийсь бюджет на призи для команд-переможців або зробити хоча б дипломи. Це підвищить азарт і інтерес до гри.

Для отримання додаткової інформації — зв’яжіться з нашими менеджерами або залиште заявку на сайті. Під запит ми можемо вислати детальну презентацію, в якій буде кілька прикладів завдань.