Володимир Грищенко

AlterLight_logo

Ось так склалося, що одна зі знакових подій в нашій компанії – її День народження! 2016 рік не став винятком, і 4 березня відбулося неформальний корпоративний захід, присвячений цьому святу. І, вже не в перший раз, корпоратив був організований Агентством Свят «Prime Event».

Тема «Легенди кіно» (вибір якої був обумовлений не в останню чергу лютневої церемонією вручення Оскара) зробила вечір дуже барвистим і стильним. Тема виявилася дуже вдалим рішенням як в частині оформлення приміщення (червона доріжка, статуя «Оскар», фото відомих сцен кіно), так і в обраних номерах шоу-програми (міми в образах героїв кіно, танцювальний дует з кіно-номерами, стилізоване бармен-шоу).

Все це стало можливим завдяки професійному підходу (від початкових ідей і начерків до безпосереднього проведення заходу) до своєї роботи АП «Prime Event».

ПОДЯКА

Ведучому Олегу, який з перших хвилин знайшов підхід до гостей і, не дивлячись на всю «суворість» теми заходу, зробив вечір легким, невимушеним, веселим і дотепним.

Мімам в образах М.Монро і Ч.Чапліна за яскраву, комічну і артистичну зустріч гостей.

Танцювального дуету «Free Life» за «Піратів Карибського моря», «Маску» і, звичайно ж, за «Брудні танці», під час яких злегка було пошкоджено майно ресторану, але, на те вони і «брудні». За відмінно виконані, не дивлячись на скрутні умови, стильні номери.

Бармен-шоу за драйв, інтерактив, акробатику, яскраві і смачні коктейлі, в прямому сенсі за феєрверк емоцій, який був викликаний «Джеймсом Бондом».

Ді-джею за те, що танцювальні блоки часом виявлялися не зовсім запланованими, а їх тривалість змушувала вносити корективи в сценарій, і за те, що працював «понаднормово».

Фотографу за величезну кількість яскравих фотографій, які повертають в атмосферу заходу.

Представнику АП «Prime Event» Дмитру за увагу до всіх деталей і тонкощів, побажанням, за проведення ще одного яскравого Дня народження нашої компанії – вечори «Легенди кіно».

І в завершення відгука, який є виключно позитивним, висловлюємо подяку всьому АП «Prime Event»!

Володимир,

компанія «Alter Light»