Літній корпоратив для компанії Cooper&Hunter

Наша команда організувала крутий EVENT для 130 гостей під назвою «Summer Time» для компанії Cooper&Hunter, відзначили хороше завершення сезону, з чим Вас і вітаємо від усієї нашої команди Prime Event!
Ведучий заходу – Дмитро Танкович, розважав гостей і роздавав лотерейні квитки, за якими розіграли цінні призи. Для гостей розробили спеціальні брендовані напульсники з кишеньками для лотерейних номерків, щоб було зручно їх збирати і вони не загубилися.

Також ігрові номерки розігрували на різних активностях, таких як: настільний теніс, електронний баскетбол, мультимедійний тир, влучний гол, лучний безпечний тир, волейбол, водне поло, майстер-класи… в загальному номерків було розіграно дуже багато! Територія була оформлена величезними гелієвими кулями з лого (діаметр куль 100 см.), брендована фотозона «Куля», в яку бажаючі заходили і фотографувалися всередині, а також на території літали дрони з прапорами компанії.

Гостей розважали: шоу барабанщиків, ілюзійне шоу за участю гостей та левітацією, музичний дует «Крейзі Бойз», LED Dj & LED Pj, а також хедлайнери заходи – ALYOSHA та Дзідзьо.