День народження на яхті, 16 років.

Дуже круто відсвяткували День народження Вовчика, якому виповнилося 16 років на крутій яхті. Ведучий заходу – Макс (він же «товстий моряк») розважав гостей і проводив «морські» конкурси, за що всі учасники заробляли нашу святкову валюту «100 Вовчиків», а в кінці заходу розіграли 5 крутих призів в аукціоні, хто більше всіх заробив « грошей », той і забрав подарунки.

На яхті у нас була своя «морська команда», в особі: мімів-моряків, які зустрічали гостей, професійних барменів, які готували коктейлі і показали бармен шоу, фото і відеозйомка, ді-джей, кейтеринг, водні розваги – катання на банані і водних мотоциклах і багато цікавих інтерактивів.

А також провели авторський квест на яхті, де учасникам потрібно було відшукати заховані QR-коди на різних палубах, відсканувати їх і вирішити завдання в своїх смартфонах. За квест були підготовлені дипломи та окремі призи – круті головоломки. Детальніше про квест можна подивитися – ТУТ.

Загалом свято вдалося! А наша команда бажає імениннику Вові – бути успішним і щасливим! До нових зустрічей на нових заходах))