VR заходи

Організація VR-заходів – це вже не новина з фантастичних фільмів, а цілком реальний формат, який можна організувати практично для будь-якого виду заходу з повною комунікацією і гейміфікацією. Є два формати: VR-онлайн і VR-офлайн.

VR-захід офлайн.

Цей формат проходить як звичайний захід, на якому учасники знаходяться всі разом на одній локації і за допомогою віртуальних окулярів занурюються у віртуальний івент. При цьому спікер, ведучий, артисти або будь-яке інше наповнення або контент можуть знаходиться віддалено.

VR-захід онлайн.

Такий формат зараз більш популярний і актуальний, коли є обмеження на масові заходи чи немає можливості учасників івенту зібрати разом. Для віртуального заходу онлайн – всі учасники можуть перебувати віддалено один від одного, але при цьому бути разом у віртуальному просторі, повністю комунікуючи між собою.

Що таке VR-EVENT:

Нашими українськими розробниками створена віртуальна платформа, яка не має аналогів, яка дозволяє організовувати VR-заходи до 50 000 учасників, брендувати зони, спілкуватися один з одним у віртуальному світі, дивитися виступи артистів і слухати спікерів, ставити один одному лайки, фотографуватися, знімати відео, бігати і стрибати, чатитись, проходити квести і багато інших функцій.

Механіка VR-заходу:

Учасники отримують посилання на інсталяційний файл, який потрібно встановити на своєму комп’ютері — все дуже легко і просто, розбереться навіть дитина. Після чого потрібно зареєструватися — увійти через Фейсбук або ввести свої дані (ім’я та прізвище, посада, компанія), це потрібно для того, щоб інші учасники могли Вас ідентифікувати в віртуальному просторі.

Наступним етапом буде – вибір свого аватара. Ви можете вибрати з готових аватарів і є функціонал, який дозволяє зробити Вашого аватара по фотографії, що дозволяє Вашому аватару бути максимально схожим на Вас.

Після етапу реєстрації і вибору аватара — Ви потрапляєте у віртуальний світ, який складається з різних локацій, які Ви можете відвідати. Є окремі павільйони, які можна забрендувати, є конференц-зали, в яких можуть проходити різні лекції, є відкриті простори і є основна сцена, на якій можуть виступати артисти, спікери, шоу і т.п.

Ведучий заходу, спікер або артист – може бути у вигляді аватара з правами доступу адміністратора, щоб вести повноцінну комунікацію з учасниками івенту, відповідати на їхні запитання і повністю взаємодіяти. Або ведучий/спікер/артист — може перебувати в нашій обладнаній студії з хромакем (зелений фон), що зможе перенести виступаючого на сцену віртуального світу в своєму реальному вигляді, при цьому можна також комунікувати з учасниками заходу, пересуватися по сцені, відповідати на питання і т.п.

Віртуальний світ можна гейміфікувати, забрендувати або створити індивідуальні простори під формат заходу. Наприклад Ви хочете провести свій івент на Марсі — легко! Такий додатковий функціонал вимагає часу для розробки і прораховується індивідуально.

VR-окуляри на цій платформі можна задіяти, але на даний момент підтримуються тільки Oculus Rift 2, що вимагає складної настройки і дуже високі вимоги до комп’ютера користувача, що є не у кожного. Також ми не рекомендуємо тривалі івенти в віртуальних окулярах, оскільки людський мозок не здатний довго перебуває в такому просторі, що може впливати на вестибулярний апарат і викликати дискомфорт, запаморочення і нудоту. Але розробники зараз працюють над цим функціоналом, що дозволить використовувати окуляри віртуальної реальності в більш простому сегменті — це спростить завдання використання і зробить більш доступним для віртуальних івентів.

Платформа під VR-окуляри.

Є ще одна VR-платформа, яка адаптована під віртуальні окуляри, але вона має свої обмеження: максимальна кількість учасників — 80 чол., це для одночасної присутності, але можна зробити «дзеркальний» простір і буде 2 ідентичних простори на 160 чол., але в кожному просторі будуть обмеження на 80 чол. та інші учасники в цей простір вже не зможуть зайти. На цій платформі є можливість розширення кількості учасників, але це вимагає часу — більше місяця, оскільки платформа не українська, а закордонна і тех. підтримка працює не так швидко, як від наших розробників.

Для такого формату VR-заходу учасники отримують налаштовані віртуальні окуляри кур’єрською доставкою. Окуляри доставляються продезінфіковані і завакуумізовані. У день заходу або за день до заходу — всі учасники проходять тестовий режим, для ознайомлення з платформою і VR-окулярами.

Для яких заходів підходять VR-платформи:

  • Конференції.
  • Презентація бренду.
  • Корпоративний захід.
  • Нетворкінг.
  • Концерт.

Це далеко не всі можливості запропонованих VR-платформ. Для більш детальної інформації та прорахунку – залиште заявку або зверніться до наших фахівців, щоб отримати консультацію і прорахунок Вашого віртуального заходу. Також VR-платформу Ви можете протести і подивитися як це все працює, після заявки на захід.

А для більшого розуміння, що це і як працює — ми рекомендуємо подивитися коротеньке відео: