Новий рік

Організація Нового року в Києві — це найпопулярніше свято, яке святкують у грудні місяці, і це найвищий період для корпоративних заходів і новорічна ніч для ресторанів і розважальних закладів. Ми пропонуємо комплексне рішення під будь-яке Новорічне свято, як для корпоративного клієнта, так і для ресторанів і приватних заходів.

Організація Нового року в Києві. Що ми пропонуємо:

Та й в принципі, все, що стосується організації свята — ми зробимо в кращому вигляді і на високому рівні, адже ми любимо те, чим займаємося з 2008 року.

Поради при організації Новорічного корпоративу:

Дамо кілька порад при організації новорічних корпоративів, що допоможе Вам заощадити Ваш час і бюджет.

Дата.

Вибирайте дату для святкування в грудні — не саму популярну (найпопулярніші, як правило – Пт. та Сб. 2-х останніх тижнів грудня). На ці дати буде складно знайти гідні послуги за гарною ціною, а також багато ведучих і артистів на ці дати піднімають свої гонорари.

Святкуйте в січні!

Чому б і ні? Вже дуже багато компаній так роблять і отримують тільки плюси від цього. Ну по-перше — у Вас не буде проблем з вибором локації і ведучого, а по-друге — ціни в січні будуть значно нижче, ніж в грудні! Ну і у Вашого організатора буде набагато більше часу для Вас, оскільки в грудні потрібно приділити увагу всім клієнтам.

Плануйте заздалегідь!

Багато хто звертається в останній момент (кінець листопада – початок грудня), це дуже пізно, оскільки Ви ризикуєте залишитися перед вибором — кращого з гіршого, оскільки в цей період вже практично всі послуги та локації будуть заброньовані.

Працюйте з професіоналами!

Якщо у Вас немає постійного партнера-організатора, то Ви ризикуєте натрапити в інтернеті на аматора, що не дуже добре позначиться на Вашому святі. Вивчіть сайт, перегляньте портфоліо, почитайте відгуки, а краще працюйте з перевіреними агентствами або за рекомендацією.

Агентство Prime Event має колосальний досвід в організації корпоративних заходів, про що говорить наше ПОРТФОЛІО. І ми дорожимо нашими клієнтами і своєю репутацією, відповідно зробимо максимально все, щоб наші нові клієнти, стали постійними!

Приклади наших заходів:

Подивитись всі наші заходи можна – ТУТ.