Весілля

Весілля – це одна з найважливіших подій в житті! Тому підійти до організації весілля потрібно з усією відповідальністю! Дуже важливо розуміти, що організація такої події, як весілля – це дуже не проста справа, як може здатися на перший погляд, поки Ви самі не торкнулися організації.

Організація весілля.

Організовуючи весілля самостійно, Ви можете не врахувати безлічі дрібних деталей, які дуже сильно можуть вплинути на весь захід в цілому, так само можна потрапити на не дуже сумлінних підрядників, декораторів, ведучих або артистів. Ми ж в свою чергу рекомендуємо тільки перевірених підрядників, з якими працюємо вже багато років.

Індивідуальний підхід – ми не любимо шаблонні весілля і проти «тамадовщіни»! На наших весіллях Ви не побачите поїдання цукерок на швидкість і лопанія кульок попою… Ми використовуємо інноваційні інтерактиви та мультимедійні конкурси, які будуть цікаві гостям і не поставлять нікого в незручне становище!

Тематичне весілля.

Якщо Ви вирішили зробити незвичайне весілля, не таке як у всіх, то наше івент агентство може розробити ексклюзивну концепцію Вашого весілля і написати індивідуальний сценарій, перенісши всіх в нашу тематику і створити по-справжньому незабутнє свято.

А якщо Ви не плануєте тематичне весілля, то формат «Європейське весілля» – Вам однозначно підійде, в якому ми задіємо тільки найцікавіші традиції (без миття ніг тещі), а також зворушливу виїзну церемонію і безліч цікавих ідей, про які ми обов’язково розповімо при зустрічі.

Вартість весілля.

Нам Ви не переплачуєте за послуги, оскільки у нас партнерські умови з нашими підрядниками і артистами, а в деяких випадках Ви отримаєте навіть нижче вартість, ніж напряму, за рахунок наших знижок…

Ми беремо тільки агентську комісію за організацію Вашого заходу, що не є великою витратою, але при цьому Ви економите свій час і зусилля, а також отримуєте якісні послуги, за які ми несемо відповідальність.

Послуги на весілля.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг під ключ – підбір локацій, ведучі Київ, музичне оформлення, декор, шоу програма, артисти естради, фото і відео, весільний кортеж, написання сценарію, весільні координатори та багато іншого.

Всього в нашій базі більше 1800 послуг, перевірених за багато років співпраці. А також найбільша база ведучих, підрядників і шоу.

Агентство Prime Event організовує заходи в Києві і по всій Україні з 2008 року, наш досвід дозволить створити найкраще весілля і здивувати навіть найвибагливіших гостей.

Довірте свою найважливішу подію професіоналам і просто насолоджуйтеся святом!

Приклади заходів:

Всі заходи – ТУТ.